Protein Tozlu Smoothie Tarifi

0

Proteinli Muzlu Çilekli Smoothie Tarifi

Çok spor yapan, çok egzersiz yapanlar için nefis bir tarifimiz var. Protein tozlu smoothie tarifi ile gün içinde harcadığınız enerjiyi yerine koymak çok kolay olacak.

Özellikle vücut çalışanlar, hareketli aktivitede bulunanlar için proteinli muzlu çilekli smoothie tarifi mükemmel bir seçenek.

Protein tozlu smoothie yapılışı tüm ayrıntısı ile burda. Aslında sitemizde pek çok buzlu içecek tarifi var, ancak çok enerji harcayanlar için güne güzel bir başlangıç içeceği yapmak istedik.

Protein Tozlu Smoothie Tarifi Malzemeleri

  • 3 yemek kaşığı kadar protein tozu (çilekli, çikolata aromalı, muz aromalı  olursa daha iyi)
  • 1 adet büyükçe muz
  • 1.5 su bardağı kadar temizlenmiş dilimlenmiş çilek
  • 10 adet badem, soyulmuş
  • 2-3 yemek kaşığı kadar su
  • 1 su bardağı dolusu buz küpü

Protein Tozlu Smoothie Yapılışı

Protein tozlu smoothie yapılışı için malzemelerimizi hazırlayalım. Bir blendır içine, muzumuzu, çilek dilimlerini, bademlerimizi, ve suyumuzu koyalım. Ardından blendırı çalıştırıp pürüzsüz hale getirelim.

Pürüzsüz hale getirdiğimiz karışımın içine buz küplerini ekleyelim. Protein tozunu da içine katalım. Blendırı yaklaşık otuz saniye kadar daha çalıştırıp malzemeleri karıştıralım.

Ardından servis edelim protein tozlu smoothie tarifimizi. Proteinli muzlu çilekli smoothie tarifimizi istediğiniz gibi servis edebilirsiniz.

Protein tozlu smoothie yapılışı bu kadar. Protein tozlu muzlu smoothine tarifimiz afiyet olsun. Not: Sitemizde bulunan diğer buzlu içecek tariflerine göz atmayı unutmayın.

protein tozlu smoothie tarifi

protein tozlu smoothie tarifi

Paylaş.

Yorum Yap